Nestihli jste koncert, nebo si ho chcete připomenout? Naše galerie Vám to umožní :)

Spi, Ježíšku, spi (2016)

Video z benefičního koncertu, při kterém se spojil Pegas se Smíchovskou komorní filharmonií a kromě Rybovy mše vánoční zazpíval i své koledy, upravené pro orchestr. Na tomto videu zazpíval Pegas koledu Spi, Ježíšku, spi.

En la noches los pastores (2016)

Video z benefičního koncertu, při kterém se spojil Pegas se Smíchovskou komorní filharmonií a kromě Rybovy mše vánoční zazpíval i své koledy, upravené pro orchestr. Na tomto videu zazpíval Pegas španělskou koledu En la noches los pastores.

Rybova mše vánoční - závěr  (2016)

Ukázka z Rybovy mše vánoční, video zachycuje poslední část - Závěr.

Závěrečný koncert 2016

Video z posledního koncertu Pegasu ve školním roce 2015/2016. Pegas spolu s orchestrem Ondry Komárka zazpíval českou písničku Slyším mlýnský kámen. Neuvěřitelné sólo zaznělo v podání Libušky Kolárové.

Závěrečný koncert 2016

Video z posledního koncertu Pegasu ve školním roce 2015/2016. Pegas spolu s orchestrem Ondry Komárka zazpíval americkou písničku od Michaela Jacksona Man in the mirror.

Závěrečný koncert 2015

Ukázka z posledního koncertu šk. roku 2014/2015, kdy Pegas, společně s orchestrem Ondry Komárka zazpívali písničku Marry you od Bruna Marse.

Všechna naše videa naleznete na našem Youtube kanálu :)

 

Máte i Vy video z koncertu, se kterým byste se chtěli podělit? Dejte nám vědět na e-mail veronika.missova@gmail.com. Všechny videa zveřejníme na našem kanálu na Youtube.

© 2015 by Veronika Missová (veronika.missova@gmail.com). Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now